DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O mně

Dobrý den, 

jmenuji se David Kempný, mou životní profesí je broušení kamenů. Kameny jsou také od malička mou velkou vášní. Kameny sbírám, mám tu možnost, že s nimi můžu dnes pracovat, opracovávat je, prodávat. Mám rád přírodní nerosty, také žádné vytvořené nebo uměle barvené u mě nenajdete. Nabízím vždy originální a precizní ruční práci. Brousím převážně netradiční výbrusy z netradičních minerálů. Najdete u mě také surové sbírkové kousky, či materiál pro další šperkové účely. 

Brousím také na zakázku pro všechny milovníky kamenů, zlatníky, šperkaře, sběratele, obchodníky, zájemcům o investiční kameny. Obvyklá lhůta zhotovení zakázky je dle domluvy a aktuální vytíženosti. 

Nabídku zde na webu postupně rozšiřuji, můžete mi napsat, které kameny byste tu rádi viděli, budu rád za každý Váš příspěvek, nápad. Můžeme se domluvit i na nějaké zajímavé spolupráci.
 

BROUŠENÍ KAMENŮ ŠPERKOVÉ DRAHÉ KAMENY NA ZAKÁZKU PŘÍRODNÍ KAMENY

Oprávnění k broušení šperkových a technických kamenů na základě vystudovaného uměleckého řemesla na turnovské ISŠ. Registrace na Živnostenském úřadě v České Třebové, IČO : 729 23 253.

  • Dotazy a požadavky vyřizujte prosím telefonicky, případně elektronickou poštou ( ne vždy jsem při práci na telefonu ). 
  • Pokud jste již využili mých služeb a máte ode mně nějaký ten kamínek ( věřím, že jste byli spokojeni ), budu rád, když se podělíte o své zkušenosti a doporučíte i ostatním. Můžete mi napsat, samozřejmě jakýkoliv komentář, i negativní je pro mě inspirací co zlepšovat. ​
 
 
JAK SI VYBRANÝ KAMÍNEK JEDNODUŠE OBJEDNAT ?

1. V NAŠEM NOVÉM E-SHOPU 

2. Kontaktujte mě: david.kempny@seznam.cz

 
Zásilku s drahým kamenem odesílám po provedené platbě, zpravidla do druhého dne. 
 
 
KOLIK STOJÍ BROUŠENÍ KONKRÉTNÍHO DRAHOKAMU? JAKÉ JSOU CENY ZA PRÁCI Z VLASTNÍ DODANÉ SUROVINY?

Účtuji si velmi individuálně, cena se odvíjí od času, který na práci strávím! Záleží hlavně na složitosti opracování materiálu, na velikosti kamene a na typu výbrusu.

Pokud Vás cokoliv zajímá, napište mi: david.kempny@seznam.cz, tel.: +420 608 471 760.